Найбільший в Україні оператор мобільного зв’язку Київстар запустив сервіс електронного документообігу Star.Docs, який було створено у партнерстві з консорціумом Intecracy Group. Завдяки цьому рішенню приватні підприємці, представники великого, малого і середнього бізнесу можуть значно спростити роботу із внутрішніми документами та полегшити спілкування з контрагентами чи партнерами. 

Міжнародний ІТ-консорціум Intecracy Group запустив роботу маркетплейса з купівлі-продажу уживаної електроніки ReSell.com.ua.

Українська компанія Def C, яка входить в консорціум Intecracy Group, представить власні розробки на міжнародній виставці безпілотних систем і тренажерів UMEX / MST 2018 у Абу-Дабі.

В українському павільйоні на міжнародній спеціалізованій виставці-конференції безпілотних систем та технологій UMEX-2018 (Абу-Дабі, ОАЕ) було представлено перспективні українські БПЛА.

З 12 по 20 травня 2018 року в місті Марбелья (Іспанія) відбудеться перший тенісний турнір за підтримки Intecracy Group. Ми з радістю запрошуємо всіх, хто захоплюється цим видом спорту.

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.