Безпілотник Intecracy Group було представлено на виставці UMEX-2018 у Абу-Дабі

В українському павільйоні на міжнародній спеціалізованій виставці-конференції безпілотних систем та технологій UMEX-2018 (Абу-Дабі, ОАЕ) було представлено перспективні українські БПЛА.

Серед експонатів українського павільйону – системи повітряної розвідки тактичного радіусу дії та комплектуючі до них, засоби протидії ворожим БПЛА і навіть безпілотник-камікадзе зі встановленою бойовою частиною. Виробниками таких систем є вітчизняні приватні та державні компанії. Практично усі представлені розвідувальні БПЛА мають досвід експлуатації в умовах війни на Донбасі.

Def C показала свій основний безпілотник Observer-S. Його розроблено з урахуванням роботи в різних умовах експлуатації, включаючи тумани, дощі та морози. Дальність польоту БПЛА — до 200 км, тривалість польоту — 5 годин, а дальність відеоканалу — 30 кілометрів. БПЛА пройшов випробування на Державному науково-випробувальному центрі Збройних Сил України та отримав висновок про відповідність уточненими вимогам до БПЛА класу "міні" (тактичної ланки). В рамках випробувань БПЛА Observer-S також підтвердив здатність виконувати польотне завдання в умовах застосування комплексу радіоперешкод (придушення сигналів GSM, GPS, ГЛОНАСС). Апарат може працювати в зв'язці з іншими безпілотниками і комплексами, а також бути ретранслятором.

За словами Павла Барбула, директора «Спецтехноекспорту», усі представлені експонати – удосконалені версії своїх попередників, створенням яких українські виробники активно зайнялися з початком війни на Донбасі:

Показані сьогодні оновлені системи адаптовані до сучасних умов ведення військових дій із застосування високих технологій, і є результатом вивчення усіх відгуків та рекомендацій українських військових аеророзвідників. Відтак за багатьма показниками наші системи кращі у порівнянні з західними аналогами та мають краще співвідношення «ціна-якість». Це відмічають і представники іноземних військових відомств, що відвідують виставку

***

UMEX — одна з найбільш престижних виставок та конференцій у сфері безпілотних авіаційних систем, що вже втретє проводиться на території Національного виставкового центру Абу-Дабі. У виставці беруть участь понад 100 компаній із більш ніж 20 країн світу. Захід присвячений обміну інноваціями та вивченню переваг від застосування безпілотних систем в цілях безпеки.

ДП «Спецтехноекспорт» стало першим в Україні підприємством оборонного сектору, що ініціювало та підтримало чисельні проекти з розробки та виробництва багатоцільових безпілотних літальних систем.

Def C – профільна компанія консорціуму Intecracy Group, яка займається реалізацією проектів в оборонному секторі і для військово-промислового комплексу.

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.