Intecracy Group продемонструє БПЛА власної розробки на виставці UMEX/MST в Абу-Дабі

Українська компанія Def C, яка входить в консорціум Intecracy Group, представить власні розробки на міжнародній виставці безпілотних систем і тренажерів UMEX / MST 2018 у Абу-Дабі.

Один з головних експонатів — багатофункціональний безпілотний комплекс БПЛА Observer-S з набором корисних навантажень. А також будуть представлені спеціально розроблені програми, oj дозволяють значно розширити можливості безпілотника.

Сам безпілотник являє собою моноплан і відноситься до класу тактичних БПЛА. Його конструкція дозволяє виконувати поставлені завдання навіть в складних умовах (у мороз та при сильних поривах вітру), чим не може похвалитися більшість конкурентів з Азії, що створюють свої моделі для роботи в пустелі, де сухо і жарко.

Також перевагою Observer-S є те, що він пройшов випробування реальною роботою в зоні бойових дій: за підсумками експлуатації конструктори впровадили ряд ноу-хау, що дозволяють в рази збільшити живучість літака. Зокрема, завдяки модульної конструкції, при пошкодженні апарату в умовах бойових дій, ремонт проводиться в короткий час шляхом заміни зламаних елементів.

Міжнародна виставка і конференція безпілотних систем і тренажерів UMEX/MST 2018 пройде в Національному виставковому центрі в Абу-Дабі 25-27 лютого. Участь в ній планує прийняти велика кількість експертів, дослідників і фахівців, пов'язаних з безпілотними системами. В ході роботи на виставці співробітники компанії планують провести ряд зустрічей і переговорів з представниками понад 18 провідних країн світу.

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.