Послуги Interacy Group

Розробка софту

Розробка софту

Маючи у своєму штаті професійних архітекторів, розробників, менеджерів проектів, тестувальників, Intecracy Group може підключитися до роботи на будь-якій стадії, незалежно від того, чи має клієнт лише загальну ідею майбутнього продукту, або вже знаходиться у процесі розробки.

Програмні платформи

Програмні платформи

Intecracy Group використовує власні платформи та фреймворки при розробці програмного забезпечення. Портфель рішень Intecracy Group включає декілька платформ. Наприклад, UnityBase®Next. Це продукт нового покоління, платформа для розробки, яка забезпечує швидке й легке створення додатків.

Тестування

Тестування

Виробничий процес пронизаний власної Системою менеджменту якості (СМЯ), яка забезпечує високий рівень продуктів за рахунок застосування сучасного інструментарію й технологій. Наша СМЯ відповідає ISO 9001: 2008, компанії консорціуму досягли 4 рівня зрілості по моделі CMMI.

Системна інтеграція

Системна інтеграція

Системна інтеграція дає чітку картину процесів, що відбуваються в компанії. Після завершення проектів по системній інтеграції, ІТ-архітектура компанії стає зрозумілою і логічною, зростає актуальність адміністративної інформації і збільшується швидкість прийняття рішень.

 ITC-Консалтинг

ITC-Консалтинг

ІТ-консалтинг від Intecracy Group - це ваша можливість отримати професійну допомогу з конкретних проблем і отримати відповіді на ваші питання від досвідченого консультанта. Ми орієнтуємося на результати бізнесу і тісно співпрацюємо з клієнтами, щоб інтегрувати ІТ та бізнес-стратегію.

 ITC-Аутсорсинг

ITC-Аутсорсинг

Довіряйте нашому end-to-end підходу, який об'єднує консалтинг, системну інтеграцію та аутсорсинг, щоб надати вам кращі бізнес-процесів і програм. Об'єднавши розуміння вашого бізнесу з нашою моделлю інтегрованих послуг, ми пропонуємо найбільш економічне рішення.

Бізнес-рішення

Бізнес-рішення

У напрямку бізнес-рішень у нас пости 20 років досвіду, протягом яких ми надаємо інноваційні системи управління підприємством для лідерів ринку зі Східної Європи та Азії. Наша команда фахівців гарантує успішні результати, які відповідають або перевершують очікування клієнтів після завершення проекту.

"Хмарна" міграція

Заміна застарілих центрів обробки даних громадськими і гібридними хмарами може зробити весь бізнес набагато більш ефективним. Все більше число компаній переходить на нові системи. Однак неправильно сприймається тиск і труднощі, пов'язані з міграційними процесами, все ще роблять цей крок, здавалося би, недоступним.
Кібербезпека

Кібербезпека

Intecracy Group орієнтована на забезпечення інформаційної безпеки і кібербезпеки. Ми надаємо професійні консультації з питань інформаційної безпеки, впровадження систем керування (ISMS), шифрування даних і зашифрованих повідомлень на основі міжнародних стандартів (криптосистема AES, DES, RSA тощо).

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.