Розвиток Нового Покоління Технологій Інтегровної Інформаційної Безпеки викликаний появою якісно нової реальності – Кібер Шторм.  Лікарні, банки та громадський транспорт, Критичні Інфраструктури такі багатонаціональні компанії, як Twitter, Spotify, Netflix, Amazon і PayPal, є лише деякими об'єктами, які минулого року були жертвами гігантських кібератак.  "Наші дослідження показують, що зараз існує затишшя перед найпотужнішою бурою. Наближається Кібер-Ураган", - попереджає" Check Point.

Китайська компанія Ehang 6 лютого здійснила публічні випробування пасажирського дрона-безпілотника Ehang 18 з людиною на борту.

Українські школярі здобули призи на міжнародному конкурсі з розробки комп'ютерних ігор - World Kids League Indie Prize 2018, який днями проходив в американському Лос-Анджелесі.

Щорічно Forbes публікує Forbes 30 Under 30 - два рейтингу кращих підприємців в США і Європі. На початку цього року в рейтинг підприємців з технологічних бізнесів в Європі потрапив 29-річний Денис Жаданов, віце-президент компанії Readdle.

Сторінка 1 із 3

ТЕМИ ПУБЛІКАЦІЙ

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.