Понеділок, 22 січня 2018 10:16
Опубліковано в Влада інтелекту

До тридцятки кращих IT-підприємців Європи за версією Forbes потрапив українець

Щорічно Forbes публікує Forbes 30 Under 30 - два рейтингу кращих підприємців в США і Європі. На початку цього року в рейтинг підприємців з технологічних бізнесів в Європі потрапив 29-річний Денис Жаданов, віце-президент компанії Readdle.

Серед переможців рейтингу - співробітники Google Deep Mind, IBM й інших відомих компаній.

«Починаючи з орендованої квартири в Україні і нульових інвестицій, Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, в тому числі Spark, Documents, Scanner Pro ... Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, в них більше 75 млн завантажень і титул "Додаток року" в PDF Expert на Mac від Apple ...", - так автори рейтингу обгрунтували свій вибір.

Видання робить список 30 Under 30 вже рік, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років. Лідерів для американської версії рейтингу вибирають в 20 категоріях (наприклад, «Призначені для користувача технології», «Мистецтво», «Наука», «Освіта», «Маркетинг і реклама» і т. Д.) — по 30 осіб у кожній категорії.

Для європейської версії категорій менше. Щорічно укладачі рейтингу розглядають тисячі номінантів — співробітників стартапів, корпорацій, представників венчурного капіталу і кібербезпеки. Цей список скорочують до десятків імен, з яких потім вибирають 30 кращих для кожної категорії.

ТЕМИ ПУБЛІКАЦІЙ

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.