Середа, 07 лютого 2018 11:33
Опубліковано в Влада інтелекту

Пасажирський дрон Ehang 184 здійснив перший політ з людиною на борту

Китайська компанія Ehang 6 лютого здійснила публічні випробування пасажирського дрона-безпілотника Ehang 18 з людиною на борту.

"Автомобіль" пробув у польоті 7 хвилин. Його першим пасажиром став не звичайний статист, а сам гендиректор компанії-виробника. Під час запуску були присутні відомі китайські політики та заступник мера міста Гуанчжоу, де і проходили випробування.

Ehang 184 розраховано на короткі перельоти в великих містах. Максимальна відстань перельоту з одним пасажиром — 15 км або 20-23 хвилини на висоті до 300 метрів. Максимальна швидкість дрона становить 130 км на годину. За словами розробників, ця конструкція і спеціальні навігаційні програми роблять Ehang 184 нечутливим до вітру, туманів, снігу, дощу та іншої негоди: безпілотне літаюче таксі сяде точно в зазначеному місці і не зіб'ється зі шляху. [Youtube url = "https://youtu.be/Mr1V-r2YxME"]

Ehang 184 влітку буде проходити випробування у Дубаї, а до цього пройде ряд тестів в Неваді. Масове виробництво пасажирських дронів планується розпочати влітку цього року.

Блог "Влада інтелекту" вважає цю новину навіть більш важливою, аніж черговий запуск ракети Ілона Маска. Адже це дозволяє говорити про транспортну революцію вже у найближчі роки.

ТЕМИ ПУБЛІКАЦІЙ

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.