The POWER of Intellect

Intecracy Group це міжнародний консорціум компаній, що працюють у сфері високих технологій. Консорціум об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності.

Що ми пропонуємо

ITC-Консалтинг
Фахівці консорціуму аналізують ефективність використання інформаційних технологій в організації. А також розробляють проекти щодо оптимізації процесів й вибору найбільш ефективних технологій.
Бізнес-рішення
Intecracy Group володіє унікальною компетенцією в проектуванні та впровадженні програмно-апаратних рішень різного рівня складності під замовлення, які враховують специфіку роботи, технології виробництва та особливості бізнес-процесу замовника.
Тестування
Виробничий процес пронизано власною Системою менеджменту якості, яка забезпечує високий рівень продуктів за рахунок застосування сучасного інструментарію й технологій та відповідає ISO 9001: 2008. Згідно з моделлю CMMI, компанії консорціуму досягли 4 рівня зрілості.
ITC-Аутсорсинг
IT-аутсорсинг передбачає передачу замовником функцій, пов'язаних з інформаційними технологіями, сторонній компанії, що надає професійні IT-послуги, для якої інформаційні технології є її основним бізнесом.
Хмарні рішення
Споживачі хмарних обчислень можуть значно зменшити витрати на ІТ-інфраструктуру і гнучко реагувати на зміни обчислювальних потреб, використовуючи властивості обчислювальної еластичності хмарних послуг.
Кібербезпека
Наші фахівці мають відповідну освіту та тривалий досвід роботи в сфері технічного та криптографічного захисту інформації, а також більш ніж 15-ти річний досвід з проектування та створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах держорганів та комерційних структур.
Розробка софту
Спеціалісти компаній Intecracy Group розробляють CRM, ERP, HRM, системи документообігу та автоматизації бізнес-процесів, а також різноманітні бізнес-додатки для комерційного і державного сектору за допомогою власних програмних платформ.
Програмні платформи

Intecracy Group використовує власні платформи та фреймворки при розробці софту. Портфель рішень включає декілька платформ. Наприклад, UnityBase®Next. Це платформа для розробки, що забезпечує швидке створення додатків.

Системна інтеграція

Системна інтеграція дає чітку картину процесів, що відбуваються в компанії. Після завершення проектів з системної інтеграції, ІТ-архітектура компанії стає зрозумілою й логічною, зростає актуальність адміністративної інформації, збільшується швидкість прийняття рішень. Фактично це — перемога над хаосом.

Про Intecracy Group

Intecracy Group - міжнародний консорціум, який працює у сфері високих технологій та об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності.

Учасників консорціуму об'єднує загальний підхід до ведення бізнесу, розуміння політики якості, соціальних цінностей та погляди на майбутнє. Компанії надають ІТ-послуги з автоматизації бізнес-процесів, системної інтеграції, ІТ-консалтингу та аутсорсингу (включаючи аутстаффінг).

Нашою метою є надання клієнтам кваліфікованих послуг для задоволення їх унікальних бізнес-потреб.

0
Рік заснування
0
Країн
0
Компаній
0
Проектів

Чому саме консорціум?

Поєднання гнучкості та динаміки невеликих компаній з міццю великої корпорації дозволило значно збільшити ефективність кожної компанії

Метою об'єднання різних компаній в єдиний консорціум є формування єдиного інтелектуального поля для кожного партнера, щоб максимально використовувати свої досягнення. Поєднання гнучкості та динаміки невеликих компаній з міццю великої корпорації дозволило в рамках консорціуму об'єднати амбітних і компетентних людей. Консорціум є вертикальною структурою, яка працює без зайвої бюрократії, а кожен учасник консорціуму є самостійною і активної компанією.

Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє. Ми надаємо послуги з бізнес-консалтингу, системної інтеграції та аутсорсингу в усіх галузях і видах діяльності. Ми робимо ставку на успішну інтеграцію людей, бізнес-процесів і технологій для створення ефективної та стійкої екосистеми бізнесу. Наші люди компетентні, щоб впроваджувати інноваційні рішення для вашого бізнесу.

ІТ навчання

Training Center

Training Center — освітній департамент, що входить до складу консорціуму Integracy Group. Ми надаємо послуги в області IT-навчання, а також займаємося організацією заходів різних масштабів та напрямків.

детальніше

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.