Про консорціум

Intecracy Group - міжнародний консорціум, який працює у сфері високих технологій. Консорціум об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності.

Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальний підхід до ведення бізнесу. Учасники консорціуму надають ІТ-послуги нового покоління: автоматизація бізнес-процесів, системна інтеграція, ІТ-консалтинг, ІТ-аутсорсинг (включаючи аутстаффінг).

Ми розуміємо, що технології постійно розвиваються, а потреби користувачів у зв'язку з цим змінюються. Нашою метою є надання клієнтам кваліфікованих послуг для задоволення їх унікальних бізнес-потреб з високим рівнем якості роботи і вимогами з інформаційної безпеки. Ми є партнерами технологічних лідерів ринку і завжди перебуваємо на хвилі технічного прогресу.

Плоска оргструктура

Консорціум Intecracy Group було засновано в грудні 2007 року. Поєднання гнучкості та динаміки невеликих компаній з міццю великої корпорації дозволило в рамках консорціуму об'єднати амбітних і компетентних людей.

Консорціум є вертикальною структурою, яка працює без зайвої бюрократії, а кожен учасник консорціуму є самостійною і активної компанією. Учасники структури працюють в різних країнах, але при цьому кожна компанія дотримується загальної політики консорціуму.

Гнучка методологія

Метою об'єднання різних компаній в єдиний консорціум є формування єдиного інтелектуального поля для кожного партнера, щоб максимально використовувати свої досягнення.

Ми завжди прагнемо створити для клієнта додану вартість за допомогою своїх послуг і рішень. Ми прекрасно розуміємо, що нам платять за результати, а не за процеси. Всі наші розробники є професіоналами у своїй справі й працюють в ІТ-галузі від 2 до 20 років. Наші фахівці завжди готові брати на себе відповідальність за кінцевий результат, а роботи виконуються точно в обіцяні терміни.

Ми надаємо послуги з бізнес-консалтингу, системної інтеграції та аутсорсингу в усіх галузях і видах діяльності. Ми робимо ставку на успішну інтеграцію людей, бізнес-процесів і технологій для створення ефективної та стійкої екосистеми бізнесу. Наші люди компетентні, щоб впроваджувати інноваційні рішення для вашого бізнесу.

 

Intecracy Group об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Учасниками консорціуму є незалежні партнери, яких об'єднує загальних підхід до ведення бізнесу, розумінню політики якості, соціальних цінностей і поглядів у майбутнє.